Drukuj
pióro wieczne faber castell scribolino

Pióro wieczne Faber-Castell Scribolino niebieskie

Pióro wieczne Faber-Castell Scribolino niebieskie

Opis

Pióra wieczne dla każdego dziecka, bez względu na to, czy jest prawo- czy też leworęczne

Pióro wieczne Faber-Castell Scribolino niebieskie przeznaczone jest dla dzieci uczących się sztuki pisania piórem. Dzięki specjalnie skonstruowanej i wyprofilowanej sekcji uchwytu uczący się wyrabia prawidłowy chwyt, a pisanie staje się przyjemnością. Całość wykonana jest w wytrzymałego polimeru w niebieskim kolorze, a skuwka posiada dodatkowo miejsce na wpisanie imienia użytkownika. Dzięki finezyjnemu zakręconemu kształtowi rozwiązany został także problem kulania się pióra wiecznego po ławce. Stalówka wykonana została ze stali szlachetnej i posiada wytrzymałą irydową końcówkę. Faber-Castell Scribolino charakteryzuje się również obecnością okienka pozwalającego na kontrolowanie poziomu atramentu. W zestawie znajduje się nabój startowy.

Pióro wieczne Faber-Castell Scribolinono dla dzieci prawo- i leworęcznych

Pióro Faber-Castell Scribolino występuje także w wersji dla dzieci leworęcznych. Jest ono również u nas dostępne. W przypadku chęci zamówienia takiego modelu prosimy o stosowną informację po złożeniu zamówienia. Jest ono niezwykle pomocne dla dzieci posługujących się lewą ręką, gdyż ułatwia im pisanie i jest wygodniejsze w użytkowaniu.

Produkty z linii Faber-Castell Scribolino świetnie nadają się na wyjątkowy prezent dla każdego dziecka - zarówno tego praworęcznego, jak i leworęcznego. To idealny podarunek na każdą ważną, przełomową okazję - pierwszy dzień w szkole, świetnie zdany egzamin, Pierwszą Komunię, czy urodziny. Taki upominek każde dziecko zapamięta na długi czas!