Notesy Leuchtturm1917

Notesy Leuchtturm1917 to przede wszystkim synonim doskonałego wykonania i jakości, które zawdzięczają ponad stuletniej tradycji i doświadczeniu. W połowie XX w. firma zasłynęła z produkcji klaserów do znaczków pocztowych i monet. Obecnie swoją uwagę skupia również na dostarczeniu klientom najwyższej jakości notesów, które formą podążają za najnowszymi trendami.

Notesy Leuchtturm1917 z racji eleganckiego wyglądu, doskonałego papieru użytego do produkcji, dbałości o detale, a także docenianym przez użytkowników wypełnieniu stron kropkami (obok klasycznych w linię i kratkę) będą stanowiły doskonałą propozycję jako prezent, ale również nasz osobisty codzienny "towarzysz".

Niemiecka marka obecna już w ponad 50 krajach krajach i kojarzona przede wszystkim z solidnością posiada w ofercie m.in. klasyczne rozmiary dostępne w naszym sklepie: pocket, medium oraz slim. Warto pamiętać, że istnieje możliwość personalizacji notesów Leuchtturm1917 poprzez dodanie graweru na okładce. Będzie to z pewnością doskonały pomysł na uhonorowanie szczególnej osoby, bądź wyrażenie swojego uznania. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą notesów Leuchtturm1917 dostępną w naszym sklepie internetowym oraz stacjonarnym w Poznaniu: